hibiscus Zajęcia dodatkowe

 

Zajęcia dodatkowe

prowadzone dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2016/2017

SEMESTR LETNI

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Lektorat j.

niemieckiego

Mgr Joanna Duda

Poniedziałek

16.00-16.45

16.45 – 17.30

s. 302

Wydział Zarządzania PCZ ul. AK 19

Pawilon B

Lektorat

j. angielskiego

Mgr Jadwiga Bechyne

konwersacje

Środa

15.15 – 16.00

s. 223

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat j. angielskiego

Mgr Jadwiga Bechyne za Magdalenę  Rossę

środa

16.00 – 16.45   I grupa

16.45-17.30 II grupa

s. 223

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat

j. angielskiego

Mgr Danuta Knapik-Rodriguez

Środa

16.00- 16.45

s. 224

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat

j. angielskiego

grupa nowa początkująca

Mgr Danuta Knapik-Rodriquez

Środa

16.45- 17.30

s. 224

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat j. włoskiego

Mgr Bogusława Baumert

środa

17.30-18.15

s. 225

ul. Waszyngtona 4/8

Joga

Mgr Barbara Gałaj

piątek

16.00-17.00

s. 31

Ul. Armii Krajowej 13/15

Joga

Mgr  Anna Winiarska

Wtorek

17.00-18.00

s.31

Ul. Armii Krajowej 13/15

Gimnastyka

Mgr Jarosław  Grzybowski

poniedziałek

11.15-12.15

s.31

Ul. Armii Krajowej 13/15

Siłownia

Mgr Grażyna Papaj

wtorek

14.00-14.45

Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego 6

Aerobic, callanetics, pilates

Mgr Grażyna Papaj

środa

14.00-14.45

Sala aerobicu Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego6

Zajęcia  taneczne

Dr Anna Grajpel

sobota

10.00-11.00

Sala aerobicu Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego6

Tenis stołowy


niedziela

8.30-9.30

Akademickie Centrum Sportu

Basen


Sobota

12.00-12.45

Ul. Baczyńskiego nr 2

Robótki ręczne

p. Sabina Zabielska

poniedziałek

17.00-18.00

s. 43

ul. Waszyngtona 4/8

Dietetyka

p. Maria Mikołajczyk

Co drugi poniedziałek

17.00 – 18.00

s.226

ul. Waszyngtona 4/8

Chór

p. Katarzyna Wojciechowska

poniedziałek

18.00-19.30

s. 121

ul. Waszyngtona 4/8

Pracownia komputerowa

p. Piotr Borowy

Piątek

10.00-11.00

11.00-12.00

ZB1/18

ul. Zbierskiego 2/4

Pracownia komputerowa

Mgr Mariusz Kołodziejczyk

Piątek

Grupa

13.00-14.00 średniozaaw.

18.00-19.00 średniozaaw.

Oraz  grupy

14.15 -15.15

15.30 – 16.30

16.45-17.45

s. 3019

Ul. AK13/15

Sala 3018

Ul. Ak 13/15

Sekcja astronomii

Dr Bogdan Wszołek

środa

Godz. 19.00

Planetarium

ul. AK 13/15

p. 4004

Zespół Plastyczny

Prof. Włodzimierz Kulej

Poniedziałek

10.00 – 11.00

s. 124

Ul. Waszyngtona 4/8

Zespół brydżowy


Wtorek

czwartek

10.00-14.00

Ul. Niepodległości 39

Warsztaty filozoficzne

„Sokrates”

Wspólnie z UTW Politechniki Częstochowskiej

Środa co 2 tygodnie

15.00 – 16.30

Sala AM3 ul. Armii Krajowej 19 (parter) Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechnika Częstochowska

Zajęcia dodatkowe prowadzone dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

w roku akademickim 2016/2017

SEMESTR ZIMOWY

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień

Godzina

Sala

Lektorat j.

niemieckiego

Mgr Joanna Duda

Poniedziałek

16.00-16.45

16.45 – 17.30

s. 302

Wydział Zarządzania PCZ ul. AK 19

Pawilon B

Lektorat j. rosyjskiego

Mgr Anna Tarnowska

poniedziałek

16.00 – 16.45

s.224

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat

j. angielskiego

Mgr Jadwiga Bechyne

konwersacje

Środa

15.15 – 16.00

s. 223

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat j. angielskiego

Mgr Jadwiga Bechyne za Magdalenę  Rossę

środa

16.00 – 16.45   I grupa

16.45-17.30 II grupa

s. 223

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat

j. angielskiego

Mgr Danuta Knapik-Rodriguez

Środa

16.00- 16.45

s. 224

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat

j. angielskiego

grupa nowa początkująca

Mgr Danuta Knapik-Rodriquez

Środa

16.45- 17.30

s. 224

Ul. Waszyngtona 4/8

Lektorat j. włoskiego

Mgr Bogusława Baumert

środa

17.30-18.15

s. 225

ul. Waszyngtona 4/8

Joga

Mgr Barbara Gałaj

piątek

16.00-17.00

s. 31

Ul. Armii Krajowej 13/15

Joga

Mgr  Anna Winiarska

Wtorek

17.00-18.00

s.31

Ul. Armii Krajowej 13/15

Gimnastyka

Mgr Jarosław  Grzybowski

poniedziałek

10.00 - 11.00

s.31

Ul. Armii Krajowej 13/15

Siłownia

Mgr Grażyna Papaj

wtorek

14.00-14.45

Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego 6

Aerobic, callanetics, pilates

Mgr Grażyna Papaj

środa

14.00-14.45

Sala aerobicu Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego6

Zajęcia  taneczne

Dr Anna Grajpel

sobota

10.00-11.00

Sala aerobicu Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego6

Tenis stołowy

niedziela

8.30-9.30

Akademickie Centrum Sportu

Basen

Od 8.10.2016

Sobota

12.00-12.45

Ul. Baczyńskiego nr 2

Robótki ręczne

p. Sabina Zabielska

poniedziałek

17.00-18.00

s. 55

ul. Waszyngtona 4/8

Dietetyka

p. Maria Mikołajczyk

Co drugi poniedziałek od 7.11.2016r.

17.00 – 18.00

s.215

ul. Waszyngtona 4/8

Chór

p. Katarzyna Wojciechowska

poniedziałek

18.00-19.30

s. 55

ul. Waszyngtona 4/8

Pracownia komputerowa

p. Piotr Borowy

Piątek

Od 28.10.2016r.

10.00-11.00

11.00-12.00

ZB 1/21

ul. Zbierskiego 2/4

Pracownia komputerowa

Mgr Mariusz Kołodziejczyk

Piątek

Grupa

13.00-14.00 średniozaaw.

18.00-19.00 średniozaaw.

Oraz  grupy

14.15 -15.15

15.30 – 16.30

16.45-17.45

s. 3019

Ul. AK13/15

Sala 3018

Ul. Ak 13/15

Sekcja astronomii

Dr Bogdan Wszołek

środa

Godz. 19.00

Planetarium

ul. AK 13/15

p. 4004

Zespół Plastyczny

Prof. Włodzimierz Kulej

Poniedziałek

10.00 – 11.00

s. 124

Ul. Waszyngtona 4/8

Zespół brydżowy

Wtorek

piątek

10.00-14.00

Ul. Niepodległości 39

Warsztaty filozoficzne

„Sokrates”

Wspólnie z UTW Politechniki Częstochowskiej

Środa co 2 tygodnie  pierwsze spotkanie 9.11.2016 r.

15.00 – 16.30

Sala AM3 ul. Armii Krajowej 19 (parter) Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechnika Częstochowska

 

 



 

Zajęcia dodatkowe

prowadzone dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku


Język niemiecki

Prowadząca: mgr Joanna Duda


Język angielski



Prowadząca :mgr Jadwiga Bechyne


Prowadząca: mgr Danuta Knapik-Rodriguez



Język rosyjski

Prowadząca:mgr Anna Tarnowska


Język włoski

Prowadząca: mgr Bogusława Baumert


Joga

Prowadząca:mgr Barbara Gałaj


Prowadząca : mgr Anna Winiarska


Gimnastyka ogólnorozwojowa

Prowadzący: mgr Jarosław Grzybowski


Zajęcia taneczne

Prowadząca:dr Anna Grajpel


Basen

sobota godz.12.00-12.45

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Baczyńskiego 2


Siłownia

Prowadząca: mgr Grażyna Papaj


Tenis stołowy

Prowadzący:

niedziela godz.9.00-10.00

Akademickie Centrum Sportu ul. Zbierskiego 6


Aerobic, callaneties,pilates

Prowadząca: mgr Grażyna Papaj


Zajęcia komputerowe

Prowadzący: mgr Mariusz Kołodziejczyk


Prowadzacy: mgr Piotr Borowy


Zespół wokalny

Prowadząca: mgr Katarzyna Wojciechowska


Sekcja brydżowo - szachowa

wtorek, piątek: godz. 10.00 - 14.00

ul. Niepodległości 39


Sekcja astronomii

Prowadzący: dr Bogdan Wszołek


Dietetyka

Prowadząca: Maria Mikołajczyk


Robótki ręczne

Prowadząca: Sabina Zabielska


Zespół Plastyczny

Prowadzący:prof. Włodzimierz Kulej


Warsztaty fotograficzne

Prowadzący:Zbigniew Fedyczek

Warsztaty filozoficzne

Prowadzący: dr Marek Perek, prof. dr. hab. Maciej Woźniczka